מי אני?

אני פרופסור חבר למדעי המחשב באוניברסיטת תל-אביב (פרופסור חבר זו אחת מארבע דרגות באקדמיה בארץ). אני מלמד בתל-אביב משנת 1998, ולימדתי במהלך השנים כל מיני קורסים: מערכות הפעלה ותכנות מונחה עצמים בג'אווה (אלה שני קורסים לתואר ראשון), חישוב מקבילי, חישוב מדעי (לתארים מתקדמים), סמינרים, סדנאות, ועוד כמה קורסים מתקדמים שלימדתי רק פעם או פעמיים. תחום המחקר העיקרי שלי הוא אלגוריתמים באלגברה לינארית. אלה אלגוריתמים שהרבה תוכנות סימולציה מדעית ואופטימיזציה משתמשות בהם, והעיסוק שלי בהם כולל גם מחקר תיאורטי וגם מחקר מעשי. אני גם מתעניין במערכות מחשב, ובשנים האחרונות חוקר שימושים בזיכרונות הבזק (flash).

השנה (2007/8) אני בשבתון, שאני מבלה אותו כמרצה אורח ב-MIT בקיימברידג', מסצ'וסטס, בארצות הברית. באופן כללי אני עושה בשבתון מה שאני עושה בתל-אביב, כלומר חוקר ומלמד, אבל בסביבה אחרת כמובן, ועם קולגות וסטודנטים אחרים.

תואר ראשון ושני למדתי באוניברסיטת תל-אביב, דוקטוראט עשיתי ב-MIT, ובין סיום הדוקטוראט והתחלת העבודה באוניברסיטת תל-אביב עבדתי כ-postdoc במעבדות מחקר של IBM בניו-יורק ושל Xerox בקליפורניה.

האתר האקדמי שלי הוא www.tau.ac.il/~stoledo (עם לינקים למאמרים מדעיים, תוכנה שפותחה בקבוצה שלי, וכדומה). אם תחפשו קצת תמצאו עוד כמה אתרים שלי או שאני מעורב בהם.

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: